UAB „Estilita“, Vilkpėdės 8, 7 korpusas, Vilnius LT03151.
Tel. 8-5-2106555, mob. 8-652-90092, el.p.: info@estilita.lt
Mūsų išskirtinumas - lankstumas, profesionalumas ir greitas užsakymų įvykdymas!
KARTONINĖS ETIKETĖS IR BILIETAI
               UAB „Estilita“ gamina kartonines pakabinamas etiketes, kurias dažniausiai naudoja rūbų gamintojai ir pardavėjai. Taip pat kartonines etiketes naudoja galanterijos, įvairių aksesuarų, trikotažo pardavėjai ir gamintojai. Galime atspausdinti Jūsų norimą dizainą ar tekstą, arba pagaminti tik tuščias etiketes, o reikiamą informaciją Jūs užsirašysite patys etikečių spausdintuvu. Etiketės susuktos rulonuose, todėl labai patogu spausdinti kintamą informaciją ant bet kurios etikečių pusės.
          Etiketes galime pagaminti iš įvairaus storio kartono ar specialios medžiagos – plastiko. Kartonas gali būti blizgus arba matinis, įvairios tekstūros. Turime įvairių etikečių formų ir dydžių, o Jums pageidaujant, galime pagaminti ir tiksliai tokio dydžio ir formos etiketes, kokių Jūs norite.
          Rinkoje išaugus bilietų paklausai, mūsų įmonė pritaikė savo technologijas ir gali pasiūlyti bilietų spausdinimą. Geriausia, kai bilietai į įvairius renginius, muziejus, lankytinas vietas, transporto paslaugoms, yra atspausdinami bilietų pardavimo vietoje termo-transferiniu spausdintuvu, kur kintama informacija – brūkšninis kodas, vieta, renginio pavadinimas ir t.t. – spausdinama tiesiai iš Jūsų kompiuterinės programos.
          Populiariausi bilietai yra iš įvairaus storio kartono ant kurio galime atspausdinti Jūsų įmonės logotipą, reikalingą tekstą, norimą paveikslėlį, kitą reikiamą informaciją. Bilietams dažnai naudojamas termo kartonas, kai turėdami spausdintuvą, kintamą informaciją atsispausdinsite be papildomų sąnaudų dažančioms juostelėms. Kad bilietai nebūtų padirbinėjami, galime pasiūlyti Jums įvairių apsaugos nuo padirbinėjimo būdų – sudėtingą dizainą, šviečiančius dažus, hologramas ir t.t. – priklausomai nuo Jūsų poreikių ir galimybių.