Mūsų išskirtinumas - lankstumas, profesionalumas ir greitas užsakymų įvykdymas!
SPAUSDINTUVAI IR KLIJUOTUVAI
          Daugelis įmonių gamina ar prekiauja labai įvairiomis prekėmis. Gamintis etiketes spaustuvėje kartais yra gana nepatogu – maži kiekiai, labai platus asortimentas. Mes siūlome atsidaryti spaustuvę savo įmonėje – įsigykite etikečių spausdintuvą ir Jūs galėsite atsispausdinti tai, ko Jums reikia ir tada, kai reikia.
          Mes prekiaujame įvairių firmų etikečių spausdintuvais. Spausdintuvai skiriasi savo pajėgumu, spausdinimo greičiu, spausdinimo kokybe, spausdinimo pločiu. Yra spausdintuvai skirti spausdinti ant lipnių etikečių, kartono, tekstilinių juostelių. Kai kurie modeliai gali dirbti ir be kompiuterio. Atsižvelgdami į Jūsų naudojamų etikečių įvairovę ir kiekį, parinksime optimaliausiai Jums tinkantį spausdintuvą.
          Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, galime pasiūlyti spausdintuvų priedus – etikečių vyniotuvus, nukirpėjus, surinkėjus ir kt. Taip pat prekiaujame atsarginėmis spausdintuvų dalimis: terminėmis spausdinimo galvutėmis, velenėliais, dirželiais ir kt.
          Garantuojame pilną apmokymą, garantinį ir pogarantinį techninį aptarnavimą. Visas reikalingas žaliavas – etikečių ruošinius, dažančias juosteles – taip pat galėsite įsigyti mūsų firmoje.